Teaser_ES
Panel_firmy_globalne_top_menu
VOLTA sp z o.o.
Panel_firmy_globalnej_pasek_menu

VOLTA sp z o.o.

[Polska]
Aa1417c016014815dba03ec930d8902bmin

Firma VOLTA rozpoczęła działalność w 1986 roku jako firma wykonująca projekty i prototypy urządzeń elektronicznych do nietypowych zastosowań, następnie trudniła się projektowaniem i wykonawstwem instalacji urządzeń ochrony mienia. Kolejnym etapem rozwoju firmy VOLTA było rozpoczęcie produkcji urządzeń alarmowych i domofonów. W połowie lat 90-tych firma zmieniła swój profil ukierunkowując się w głównej mierze na dystrybucję podzespołów systemów zabezpieczeń. Od końca lat 90 - tych podstawową działalność firmy stanowi import i dystrybucja urządzeń szeroko pojętej ochrony mienia.

Okres ostatnich lat to okres dynamicznego rozwoju naszej organizacji obfitujący w bardzo aktywne działania wychodzące naprzeciw potrzebom rynku i spełniające oczekiwania naszych Klientów, dzięki którym jesteśmy postrzegani na rynku jako solidny i rzetelny partner handlowy – lider w branży elektronicznych systemów bezpieczeństwa.

Celem zaspokojenia preferencji najbardziej wymagających Klientów w roku 2007 zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszej sieci dystrybucji poprzez otworzenie oddziałów firmy VOLTA w największych polskich aglomeracjach.
W chwili obecnej mamy 11 oddziałów na terenie kraju, jesteśmy postrzegani jako najszybciej rozwijająca się firma na rynku – wszystko po to aby być bliżej Klientów, aby zapewnić obsługę i serwis na najwyższym poziomie służąc fachową wiedzą i profesjonalnym doradztwem.


W ofercie firmy Volta znajdują się wysokiej klasy nowoczesne produkty renomowanych firm krajowych ( m.in. Satel, Elmes, Gorke) i zagranicznych (Texecom, Optiva, VEKO, PSCS, Yotogi, Bosch, Siemens) w zakresie produktów sygnalizacji włamania i napadu, systemów przeciwpożarowych, telewizji dozorowej, kontroli dostępu, systemów domofonowych i wideodomofonowych.

W połowie roku 2008 wprowadziliśmy do naszej oferty nową markę urządzeń z zakresu CCTV - OPTIVA TYTANIUM, wyróżniającą się funkcjonalnością, innowacyjnością i niezawodnością. Nowa marka znalazła już duże uznanie wśród najbardziej wymagających Klientów.
Na początku roku 2009 do grona dystrybuowanych przez nas brandów dołączyła marka VEKO. Te urządzenia telewizji przemysłowej charakteryzujące się znakomitą relacją jakości do ceny okazały się idealnym rozwiązaniem do małych i średnich obiektów.

Sukcesywny rozwój naszej oferty ma na celu stałe podnoszenie jej atrakcyjności i konkurencyjności oraz umacnianie pozycji firmy VOLTA jako lidera w zakresie importu i dystrybucji elektronicznych urządzeń ochrony mienia. Możemy śmiało stwierdzić, że posiadamy najbogatszą na naszym rynku ofertę produktów, co pozwala na szybką realizację różnorodnych potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

W celu jak najlepszego zaspokojenia Państwa potrzeb, nieustannie monitorujemy światowe rynki poszukując nowych rozwiązań i pozyskując wiedzę w zakresie trendów rozwoju branży zabezpieczeń. Mamy nadzieję, że w wyniku tych działań aktualna nasza oferta jest w stanie zaspokoić Państwa oczekiwania w zakresie konfiguracji systemów zarówno podstawowym jak i profesjonalnym.

Nasz profesjonalizm, sprawność obsługi, innowacyjność i solidność zostały zauważone i docenione przez ogólnopolskie organizacje. Nasza firma została uhonorowana wieloma nagrodami i wyróżnieniami (m.in. „Gazele Biznesu 2007”, „Gazele Biznesu 2008”, „Złoty Dyplom Uznania” Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem „Polalarm”,…).
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Systemów Alarmowych – organizacji, której celem jest podnoszenie jakości usług związanych z systemami zabezpieczeń technicznych poprzez kształcenie kadr branży, promowanie najwyższej jakości urządzeń technicznej ochrony, wymuszających profesjonalizm usług.
W codzienne pracy nie ustajemy w wysiłkach, aby każdy kontakt z naszą firmą był dla naszych Klientów źródłem satysfakcji i zadowolenia a nasze produkty całkowicie spełniały oczekiwania.

Punkt_stopka
Biuro karier
Prawa autorskie 2018r Biuro Karier. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.
Kartki urodzinowe | Kalkulator
Kei.pl
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję